Váš sprostredkovateľ poistenia a finančných prostriedkov INSAL s.r.o.

člen siete INSIA. Sme tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Nájdeme vám za najvýhodnejšiu cenu!

Asi najdôležitejšia vec, ktorú by ste mali pri poistení vášho majetku vedieť je to, že takéto poistenie sa delí na dve základné poistenia – poistenie nehnuteľnosti a poistenie domácnosti.

Správne nastavenie výšky poistnej sumy

Pri poistení domácnosti a nehnuteľnosti si dajte záležať na tom, aby krylo čo najviac možných rizík, v optimálnom prípade aj poškodenie skla. Zásadnou otázkou je tiež správne nastavená výška poistnej sumy.

Poistenie domácnosti si treba vyberať tak, aby plnilo vaše potreby a zároveň, aby ste za ne platili primeranú sumu. V prvom rade si treba dávať pozor na to, aby ste neplatili zbytočne veľa za niečo, čo nepotrebujete. Na druhej strane nesmie byť poistná suma stanovená ani príliš nízko, pretože by ste sa tým mohli dobrovoľne vystaviť riziku nedostatočného poistného plnenia. Nezabúdajte, že cena nehnuteľnosti sa neustále vyvíja – či je to situáciou na trhu, alebo vďaka rekonštrukcii.

V súčasnosti nájdete množstvo ponúk, my však máme prehľad a ponúkneme vám tú najvýhodnejšiu možnosť poistenia domu a domácností. Nechajte si poradiť odborníkmi a kontaktujte nás.

Positenie áut, majetku, zodpovednosti
Positenie zamestnancov, cestovné, dôchodkové
Stavebné sporenie, hypotéky, úvery
Copyright © 2020-22 NSAL s.r.o. | Webdesign by TAG design | Kontakt | Cookies | Zásady ochrany osobných údajov