Váš sprostredkovateľ poistenia a finančných prostriedkov INSAL s.r.o. člen siete INSIA. Sme tu pre Vás 24 hodín, 7 dní v týždni.

Nájdeme Vám za najvýhodnejšiu cenu !

ak potrebujete poradiť či máte nejaký problém kedykoľvek volajte na 0903 660 560 alebo píšte na daniel.nedoroscik@insia.com


Porovnanie cien poistenia

PZP porovnanie cien v našej online kalkulačke vám umožní zistiť výšku poistného priamo pre Vaše auto. Stačí vyplniť požadované položky týkajúce sa zákonného poistenia, poistníka a poisťovaného vozidla. Ceny PZP sú pravidelne aktualizované. Uzatvorte si povinné zmluvné poistenie online a získajte výhody ako:

  • okamžitá platnosť poistenia
  • komfortné online PZP porovnanie cien
  • výpočet poistného konkrétne pre vaše auto
  • ceny PZP vrátane bonusov a zliav

platné poistenie bez zbytočných papierovačiek


Výpočet, porovnanie PZP a uzatvorenie povinného zmluvného poistenia online je u nás prehľadné a jednoduché. Po zadaní potrebných údajov si môžte okamžite vybrať najlepšie zmluvné poistenie pre vaše auto. Po uzavretí PZP poistenia cez internet máte ihneď k dispozícii bielu kartu. Takže v prípade, že potrebujete prihlásiť vozidlo na polícii, možte tak urobiť ihneď. Po vyplnení úvodného formulára sa vám následne zobrazí PZP porovnanie ponúk z jednotlivých poisťovní. Ceny poistenia sú vrátane všetkých zliav a bonusov z poisťovní. Stačí si zvoliť pre vás výhodnú poisťovňu a uzatvoriť zmluvu PZP s okamžitou platnosťou.


Úzko spolupracujeme s aby sme získali najlepšie ceny za Vás !

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.